BLACK AND WHITE – KOLEJNA ŚWIĄTECZNA PROPOZYCJA

Martyna Janicka przez

Dzisiejszy post pisany jest z wielkim uśmiechem na twarzy, ponieważ w radiu usłyszałam piosenkę o której już dawno zapomniałam i nucąc, słuchając jej w kółko piszę własnie do Was! 🙂

Muzyka jest mi potrzebna do wszystkiego! Relaksuje i sprawia, że lepiej wypełnia mi się wszystkie obowiązki (czy przyjemności ;-)).

Dzisiaj na myśli mam tą piosenkę KLIK, może Wam też się spodoba! Także dzisiaj modowa i muzyczna inspiracja.

Od kilku postów mogliście zobaczyć u mnie obuwie polskiej marki HarpersDziś na nogach mam te oto czółenka KLIKZakupy obuwia może być w dzisiejszych czasach obsesyjne, ale nie zapominajmy, że dla naszych stóp liczy się zdecydowanie wygoda. Marka Harpers oprócz najnowszych trendów i oryginalnych wzorów, oferuję buty z wysokiej jakości skóry naturalnej. Muszę powiedzieć, że dużo modeli z najnowszej kolekcji firmy mną zachwyciło tym, ze nie widziałam tego co wcześniej na kilku innych stronach.

Klasyczne zdawałoby się czółenka z efektem różowego ombre pozwolą nam się wyróżnić w tłumie, a także być powodem zakupu nowych butów! 😉

Dzisiejszy look jest klasyczny, choć koszula, którą jak wcześniej wspominałam uwielbiam, za każdym razem budzi duże zainteresowanie. Znajdziecie ją w sklepach stacjonarnych i internetowym Wolczanka. Jest to oczywiście Wolczanka, inne dodatki oraz ołówkowa spódniczą są z H&M.

Może Ci się spodobać