ELEGANCKO W CAMPO

Martyna Janicka przez

Follow my blog with Bloglovin

Zdecydowanie pozytywne emocje towarzyszą mi w momencie, kiedy piszę tego posta. Na pewno związane jest to z moją koleżanką Aleksandrą, która robi mi większość zdjęć na bloga, oprócz zdjęć, miło spędziłyśmy czas przy lampce prosecco i pogaduchach. Mimo, że taaak oczywiście bardzo tęsknimy za wiosną, wnętrza restauracji i kawiarni są zimą jeszcze bardziej przytulne i chce się w nich spędzać dużo czasu. Zdecydowanie wnętrza CAMPO spisują się na ten czas idealnie.

Połączenie jasnych barw w ciemnych wnętrzach sprawdziło się świetnie. W stylizacji, którą możecie zobaczyć niżej przedstawione zostały widocznie moje dwa główne elementy blogowego looku – dodatek w postaci kolczyków i kolorowe usta, to już chyba uzależnienie co nie? 😀

Jako dodatki posłużyły dzisiaj najwygodniejsze szpilki od Kaniowski, biała torebka, która przedstawiałam Wam już na Instastory- jest to wiosenna nowość dostępna w sklepach Kazar (duża liczba kieszonek sprawia, że torebka jest bardzo pojemna, co lubię! :)).

Tak jak dodatki lubię zmieniać ubrania na telefon czyli etui, tym razem wybrałam dodatek od firmy 3mk, który świetnie się skomponował z zegarkiem.

fot. Aleksandra Kocierz

Koszula- H&M

Spódnica- H&M

Szpilki- Kaniowski

Torebka- Kazar

Kolczyki- H&M

Naszyjnik- As Jewellery

Zegarek- Komono, Fresh Brand Poland

Paznokcie- Bianco Studio Urody – Daria Tulik

Obudowa- 3MK

Może Ci się spodobać