KLASYCZNA STYLIZACJA – KOSZULA W PASKI I SZARA TOREBKA

Martyna Janicka przez

Dzisiejsza stylizacja jest dosć uniwersalna- szukasz pomysłu co ubrać podczas wyjścia do kawiarni z koleżanką albo po prostu masz ochotę ubrać szpilki i wyjść z domu?

Przedstawiam Wam dzisiaj moją propozycję z  użyciem bordowych szpilek firmy Kaniowski. Pod kolor szpilek dobrałam matową pomadkę od Wibo – Million Dollar Bill w odcieniu nr. 1, pomadka ma ładny kolor, ale jak dla mnie – osoby, która co chwilę musi dotykać swojej twarzy lub coś pić na dłuższą metę bywa męcząca w użytkowaniu (niestety szybko się rozciera w okolicach ust, psując makijaż).

Podstawę stylizacji stanowi oversizowa koszula z River Island oraz szara spódniczka z rozcięciem marki Topshop. Dodatkami były ulubione kolczyki z H&M tym razem w odcieniach szarości oraz niezbyt duża, ale bardzo pojemna torebka z Fabiola. 

Na ostatnich zdjęciach możecie zobaczyć jeden z moich nielicznych wyprzedażowych nabytków czyli płaszcz w odcieniach jasnego brązu, który był na mojej liście must have. Udało mi się go dorwać w lokalnym butiku.

Zdjęcia wykonane w uroczej wrocławskiej kawiarni do której lubię wracać i wracać, uwielbiam ją za pyszną kawę, klimat i serdecznych ludzi, to miejsce to Etno Cafe. Jeśli będziecie kiedyś we Wrocławiu polecam koniecznie je odwiedzić! 🙂

 

 

fot. Aleksandra Kocierz

Może Ci się spodobać