STYLIZACJA ZE SŁUCHAWKAMI MEZE AUDIO

Martyna Janicka przez

Listopad to nie jest zdecydowanie miesiąc, który darze sympatią. Jesienna chandra może złapać każdego. Pomocna w tym trudnym okresie staje się myśl o zbliżających się świętach. Świąteczne przygotowania oraz zapachy mogą od razu zmienić mój nastrój.

Dzisiaj w stylizacji pojawił się dodatek  w postaci słuchawek firmy Meze Audio. Częstym tematem w przedświątecznym okresie są pomysły na prezenty. Myślę, że jest to jeden z moich typów, tymbardziej jeśli chcecie kupić prezent dla mężczyzny. Słuchawki mają piękny, a wręcz luksusowy design. Marka zadbała o  wszelkie szczegóły budowy, w tym i o takie akcesoria jak wykwintne etui transportowe. Słuchawki świetnie wyciszają dźwięki dookoła nas, a muzyka dostarcza wysokiej jakości brzmień.

Słuchawki Meze 99 Neo charakteryzują się połączeniem sportowego i eleganckiego looku. To właśnie one zainspirowały mnie do dzisiejszej stylizacji. Ulubione sneakaersy Carinii to rozwiązanie jeśli mam przed sobą sobą długie zakupy czy dzień na wysokich obrotach. Dzisiejszy look opiera się na kolorze czarnym, przez co dla wielu może wydawać się dosyć ponury. Nie jest to kolor, który jak pewnie już zdążyliście zauważyć stosuję często w stylizacjach, ale okazał się najlepszym rozwiązaniem w przedstawieniu mojego dzisiejszego ubioru z nowymi słuchawkami.

Zazwyczaj trudno mi robić jedną rzecz naraz, czytam książkę, piszę notkę na bloga, oglądam serial w telewizji, a do tego chętnie posłucham muzyki przez nowe słuchawki. Cała ja! 🙂

Do końca listopada na cały asortyment sklepu American Outlet otrzymacie ode mnie -30% rabatu kod: FASHION2017. 

fot. Aleksandra Kocierz

BluzaCalvin Klein/ American Outlet

KurtkaButik

Słuchawki- Meze Audio

Spodnie- Zara

Torebka- Harpers

Sneakersy- Carinii

Może Ci się spodobać